" />
  Vedavet Logo   Hakkımızda Ürünler Haberler Satış Noktalarımız İletişim
     
 
  Ürünler / Atlar

HOOVIE HOOVES

Propolis Özlü Toynak Koruma Kremi

 

İÇERİK : Gliserin, Ayçiçeği Yağı, Balmumu, Hidrolize Keratin, Propolis tentürü, Çam Yağı, Vazelin, Huş Katranı, Klorofil- karoten

 

          Toynakları gübre, idrar gibi ahır içi; ya da çamur, kar, nem gibi dış zararlı etkenlerden korumak üzere geliştirilmiş güçlü, doğal bir kremdir. Kimyasal bazlı koruyucuların aksine tırnakta doğal havalandırmayı sağlar. Böylelikle yapılar sıkılaşır ve yumuşama önlenir. Aynı zamanda bakteri ve mantarların üremesine uygun ortamı ortadan kaldırarak bir çok tırnak hastalığının oluşumunu engeller. Tırnaklara kir yapışmasını engeller. İçerdiği Pro vitamin A, Gliserin ve E vitaminleri ile Keratin sentezini uyarır.

Uygulama Yöntemi: Uygulama öncesi tırnak, her türlü kimyasal koruyucu vernik ve kirden arındırılmalıdır . Uygulanacak tırnak temiz ve kuru olmalıdır. Krem, Koronal banttan başlayarak tüm tırnak yüzeyi ve (tam koruma için ) tabanına sürülür. Krem yapışkan değildir. Sonra kuru bir bezle silinerek parlatılır. Krem ,tırnak yüzeyinde bir film tabakası oluşturur. Böylelikle tırnakta doğal bir parlaklık oluşur.

Açık alanda kuru havalarda 4 gün, yağışlı havalarda 2 gün, ahırda beklemede 2 gün etkinliğini korur.

Müsabaka ve eğitimden hemen önce tekrar uygulanır. Yalnızca hayvanlarda kullanılır.

Yalnız harici kullanım içindir.

 

 

 
Vedavet Logo - 2 | ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SATIŞ NOKTALARIMIZ | İLETİŞİM |