Vedavet Logo   Hakkımızda Ürünler Haberler Satış Noktalarımız İletişim
     
 
  Ürünler / Biorhythym for CATS

Biorhythym for CATS

Kediler için Vitamin- mineral Kompleksi

               BIORHYTHM for CATS (Kediler için Vitamin- mineral Kompleksi )

  BIORHYTHM, Kedilerin günlük tüm Vitamin- mineral ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı yemdir. Sabah ve akşam farklı olan metabolizma gereksinimlerine yönelik özel olarak tasarlanmış içeriği ile eşsiz bir destek sağlar.

İÇERİK

SABAH tableti : Potassium, Vitamin B4, Taurine, Vitamin B2, Vitamin B5, Vitamin B12, Vitamin H, Vitamin D3, Vitamin B9, Deflorize Kalsiyum Fosfat,Kurutulmuş bira mayası,carnitine, Silica, Kalsiyum stearate, Patates nişastası, Selüloz                                       

AKŞAM tableti : Taurine,Vitamin B1,Vitamin B3,Vitamin B6,Vitamin A, Vitamin E, Demir, Bakır, Çinko, Manganez, Magnezyum, Iyot, Selenium, Molybdenyum ,Kurutulmuş bira mayası , Carnitine, Kalsiyum stearat, Patates nişastası, Selüloz

         BIORHYTHM for CATS, Kedilerin günlük tüm Vitamin- mineral ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı yemdir. Sabah ve akşam farklı olan metabolizma gereksinimlerine yönelik özel olarak tasarlanmış içeriği ile eşsiz bir destek sağlar.

·        Rasyonun iyileştirilmesinde

·        Hastalıkların tedavi ve nekahat dönemlerinde

·        Genel düşkünlüğün giderilmesi ve kondüsyonun düzenlenmesinde

·        Vitamin ve Mineral gereksinimlerinde metabolizmayı destekleyerek, tedaviye yardımcı olur.  Bu ürün, bir ilaç değildir.  Tamamlayıcı yemdir.

 

           Sabah Tableti bileşenleri, büyümenin ve gelişmenin aktive edilmesinde, sindirim metabolizmasında ve kan yapımın dengelenmesinde etkilidir. Kolesterolün düşürülmesine, sinir sistemi ve bağışıklık sisteminin aktive edilmesine yardımcı olur. Diş ve kemik gelişimini teşvik eder.

            Akşam Tableti bileşenleri, hücrelerde oksijen depolanmasını artırmaya, Karaciğer metabolizmasını aktive etmeye, tüy gelişimine, bağışıklığın dengelenmesine ve görme duyusunun artırılmasına yardımcı olur. Metabolizmanın normalleşmesini sağlar.

KULLANIMI :

Hekiminiz tarafından başka türlü önerilmediyse, 

     Yeni güne başlamış metabolizmanın ihtiyaçlarına yönelik olarak TURUNCU renkli SABAH TABLETİ’ inden sabahları 1 adet,

     Gün sona erdiğinde, dinlenmeye geçecek olan metabolizma için SİYAH renkli AKŞAM TABLETİ’ inden akşamları 1 adet olmak üzere, günde 2 tablet verilir.

 

 

 
Vedavet Logo - 2 | ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SATIŞ NOKTALARIMIZ | İLETİŞİM | Facebook - VEDAVET   Twitter - VEDAVET   Google+ - VEDAVET