" />
  Vedavet Logo   Hakkımızda Ürünler Haberler Satış Noktalarımız İletişim
     
 

 

"Veda" Şirketi 1997 yılında kurulmuş olup, bugün Rusya Federasyonu’nun en önde gelen evcil hayvan ürünleri üreticilerinden biridir. Fabrika, Moskova’dan 80 km uzaklıkta, ekolojik temiz bir alanda yer almaktadır ve 4.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Şirket, evcil hayvanlarda hastalıkların önlenmesine ve tedaviye yardımcı ürünler üretmesinin yanı sıra, hijyen ve bakım ürünleri de imal etmektedir. Ürünlerinin tümünde Şifalı bitkiler ve organik maddelerden oluşan doğal malzemeler kullanılmaktadır.
 

      

 

 

Veda Şirketi’nin  Ürünleri

§  Hayvanlar için bitkisel ve tedaviye yardımcı ürünler,

§  Phytomineral ( Bitki ve Mineral kombinasyonlu ) fonksiyonel gıdalar,

§  Hayvanlar için lezzetli ve sağlıklı ödüller,

§  İnsektisit ve Akarasitler

§  Hayvanlar için Kozmetik ve Hijyenik Bakım Ürünleri

§  Tüm bunların yanısıra  «VEDA-MODA" markası altında hayvanlar için özel tasarımlı ve Şirkete ait Patentli tekstil ürünleri (  giysi, ayakkabı, yatak, oyuncak, taşıma kabı, battaniye, Atlar için Eyer ve diğer aksesuarlar)

 

    

 

Ürünlerimizin , Rusya'da ya da uluslararası pazarda hiçbir benzeri veya muadili yoktur . Şirket, varlığını 300’den fazla çeşit ürününden duyulan müşteri memnuniyetine ve her yıl geliştirdiği kaliteli  Bitkisel ürünlerine borçludur.

Amacımız minik dostlarımızın tedavilerinde ve bakımlarında karşılaşılabilecek tüm sorunlara etkili ve güvenli çözüm yolları bulmaktır. Ürünlerimiz, kullanıcıların ihtiyaçları ve fikirleri doğrultusunda geliştirilmiştir

Ürünlerimiz, sadece bitki formülasyonları, doğal ve organik maddelere dayanmaktadır. Şirketin en önemli bilimsel başarısı, tüm hayvanlar için tek tip standartın ve homojen kalitenin geliştirilmiş olmasıdır.

Bugün VEDA ,evcil hayvan ürünlerinin geniş bir yelpazede üretimi için modern olanaklarla donatılmıştır Şirketin personelinin önemli bir kısmını Veterinerler, doktorlar, doktora  nitelikli biyologlar, mühendisler ve  kimyagerler oluşturmaktadır.Çalışanların yüksek entelektüel potansiyeli şirketin birçok alanda başarılı olması ve ileriye doğru hareket etmesine olanak sağlamaktadır.

 

Vedavet Veteriner ÜrünleriŞirketin Kalitesini tanımlayan 5 özellik, Yaprak-Pati sembolüyle tanımlanabilir.

DOĞALLIK – ETKİNLİK – GÜVENLİLİK – KALİTE – UYGUN FİYAT

Şirket Uluslararası ISO 9001-2008, ISO 9001-2008 sertifikalarına sahip olup, yine bu standartlara göre üretim yapmaktadır.
VEDA, Evcil Dostlarımızın refah standartlarını iyileştirmek, yaşam kalitesini artırmak ve hayvan sahibini gereksiz masraflardan kurtarmak amacıyla ürünler geliştirir.

 

 

 
Vedavet Logo - 2 | ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SATIŞ NOKTALARIMIZ | İLETİŞİM |