" />
  Vedavet Logo   Hakkımızda Ürünler Haberler Satış Noktalarımız İletişim
     
 
  Ürünler / Köpekler

Biorhythym for DOGS

BIORHYTHM, Köpeklerin günlük tüm Vitamin- mineral ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı yemdir. Sabah ve akşam farklı olan metabolizma gereksinimlerine yönelik özel olarak tasarlanmış içeriği ile eşsiz bir destek sağlar.

 İÇERİK:

Sabah Tableti : Vitamin B1, Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin A, Vitamin E, Demir, Bakır,Çinko, Manganez, Magnezyum, Iyot, Selenyum, Molibden, Carnitine, Inulin, Kurutulmuş Bira Mayası, Kalsiyum stearate, Patates nişastası, Selüloz
Akşam Tableti  : Potassium, Vitamin B4, Vitamin B2, Vitamin B5, Vitamin B12, Vitamin H; Vitamin D3, Vitamin B9, Vitamin K3, Deflorize Kalsiyum Fosfat, Kurutulmuş Bira Mayası, Carnitine, Kalsiyum stearate, Silica (Silicon Dioxide), Patates Nişastası, Selüloz

 

BIORHYTHM for DOGS, Köpeklerin günlük tüm Vitamin- mineral ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı yemdir. Sabah ve akşam farklı olan metabolizma gereksinimlerine yönelik özel olarak tasarlanmış içeriği ile eşsiz bir destek sağlar.

·        Rasyonun iyileştirilmesinde

·        Hastalıkların tedavi ve nekahat dönemlerinde

·        Genel düşkünlüğün giderilmesi ve kondüsyonun düzenlenmesinde

·        Vitamin ve Mineral gereksinimlerinde metabolizmayı destekleyerek, Tedaviye Yardımcı olur.  Bu ürün, bir ilaç değildir. Tamamlayıcı yemdir.

  

 

        Sabah Tableti bileşenleri, hücrelerde oksijen depolanmasını artırmaya, Karaciğer metabolizmasını aktive etmeye, tüy gelişimine, bağışıklığın dengelenmesine ve görme duyusunun artırılmasına yardımcı olur. Metabolizmanın normalleşmesini sağlar.

         Akşam Tableti bileşenleri, büyümenin ve gelişmenin aktive edilmesinde, sindirim metabolizmasında ve kan yapımın dengelenmesinde etkilidir. Kolesterolün düşürülmesine, sinir sistemi ve bağışıklık sisteminin aktive edilmesine yardımcı olur. Diş ve kemik gelişimini teşvik eder. 

KULLANIMI :

 Hekiminiz tarafından başka türlü önerilmediyse, Her 0 - 30 Kg için 1 tablet olmak üzere

         Yeni güne başlamış metabolizmanın ihtiyaçlarına yönelik olarak TURUNCU renkli SABAH TABLETİ’ inden sabahları 1 adet,

          Gün sona erdiğinde, dinlenmeye geçecek olan metabolizma için SİYAH renkli AKŞAM TABLETİ’ inden akşamları 1 adet olmak üzere, günde 2 tablet verilir.

 

 

 
Vedavet Logo - 2 | ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SATIŞ NOKTALARIMIZ | İLETİŞİM |